نگاهی بر آسان پلن

آسان پلن از ابتدا تا امروز

آسان پلن ، بستر ارائه خدمات تحصیلی آنلاین به دانش آموزان در مقاطع دبستان دوم، متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده است. گروه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی مهندس میرزائی از سال 1394 فعالیت مشاوره ای و آموزشی خود را از سال 1394 در شهر اصفهان آغاز نمود. پس از یک دوره موفق دو ساله در استان اصفهان،
با توجه به استقبال دانش آموزان از سایر استان های کشور گروه مشاوره و برنامه ریزی مهندس میرزائی به منظور ارائه خدمات به دانش آموزان در سراسر کشور فعالیت خود را به صورت آنلاین و حضوری با نام گروه خدمات آموزش آسان پلن در سال 1396 آغاز نمود. نظر به استقبال دانش آموزان و همچنین رضایت ایشان از کیفیت خدمات آموزشی آنلاین، این گروه از سال 1400 کلیه فعالیت های خود را به صورت آنلاین در اختیار دانش آموزان قرار داد. از مهمترین رویکرد های گروه خدمات آموزش آنلاین آسان پلن، تضمین حفظ کیفیت جلسات مشاوره و برنامه ریزی به گونه ای است که دانش آموزان کلیه نیاز های خود را دریافت نمایند. با تجربه ای موفق و نزدیک به 7 سال ارائه خدمات آموزشی آنلاین، مفتخریم توانسته ایم خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی آنلاین را با کیفیت مناسب و هزینه ای متعادل ارائه دهیم.
با توجه به گسترش و نفوذ رسانه های اجتماعی و با توجه به گستردگی فعالیت های آسان پلن، این گروه خدمات آموزشی خود را در شبکه های اجتماعی داخلی (آپارات) و همچنین شبکه های اجتماعی خارجی (یوتیوب، اینستاگرام , تلگرام) معرفی نموده است. از کلیه مخاطبین عزیز دعوت می گردد به منظور حمایت از گروه خدمات آموزش آنلاین آسان پلن، ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید.

گروه خدمات آموزش آنلاین
آسان پلن

ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید

تیم آسان پلن

مهندس اسماعیل میرزایی
موسس/مدرس/مشاور

دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصقهان

مهندس عبدالله میرزایی
مدیر/مدرس

دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر دانشگاه نجف آباد

مهندس آسیه کلینی
مدرس

دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک دانشگاه نجف آباد

مهندس مهرنوش حسینی
طراح/ مدیر سایت

دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر دانشگاه نجف آباد

دکتر علی زارع

دکتر علی زارع
مشاور آموزشی

دانش آموخته رشته پزشکی دانشگاه اصفهان

مهندس سارا نوری
مدرس

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی شریف

دکتر حمید علیزاده
مدرس

دانش آموخته دکترای عمران دانشگاه نجف آباد

همکار جدید
مشاور/مدرس/ادمین فضای مجازی

جهت ثبت درخواست همکاری فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

خدمات آسان پلن

دوره های مشاوره آنلاین

شما می توانید از طریق فرم درخواست مشاوره نسبت به تعیین زمان جلسه مشاوره ای رایگان اقدام نمایید و یا از طریق لینک ثبت نام در هر یک از دوره های مشاوره ای مورد نیاز خود ثبت نام نمایید.

مشاوره تحصیلی آسان پلن
انتخاب رشته سال نهم

کلاس های خصوصی آنلاین

با توجه به وضعیت درسی خود می توانید نسبت به درخواست کلاس های خصوصی آنلاین اقدام نمایید. توجه داشته باشید با آسان پلن می توانید از بهترین خدمات آموزشی آنلاین به کمک مجرب ترین اساتید بهره مند شوید. جهت ثبت درخواست شرکت در کلاس های خصوصی می توانید از طریق دکمه ثبت نام اقدام نمایید

دوره های آنلاین

جهت شرکت در دوره های آنلاین می توانید متناسب با نیاز خود در این کلاس های ثبت نام منید. دوره های آنلاین آسان پلن قابلیت استفاده به صورت آفلاین را نیز دارا می باشند. این دوره ها به صورت نیمه گروهی و گروهی با ظرفیت محدود برگزار می گردند.

دوره های آفلاین

دوره های آفلاین فایل های آموزشی تهیه شده از قبل می باشد که با خرید این دوره ها می توانید با استفاده از یک دستگاه در این دوره ها شرکت نمایید.